کاربر مهمان خوش آمدید   

چگونه بفهمم نامزدم باکره است)یکی از دوستان سوال کرده اند:


سلام ،‌ تشکر از این همه اطلاعات مفیدتون
یه سوال داشتم خدمتتون :
من نامزد دارم و یکم بهش شک دارم ...
به من گفته که پرده اون ارتجاعی هست ولی من هنوز به اون دست نزدم.
چون ترسیدم چنین نباشه !!!
خواستم بپرسم چطور میشه تشخیص داد یه دختر پرده داره یا نه ! اگر داره ارتجاعی هست یا عادی ...
قبل از دخول البته ... که یه وقت ناخواسته با یک حرف ادم به مشکل بر نخوره ؟


در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم متاسفانه بسیاری از دختران که به شکلی رابطه جنسی داشته اند و پرده بکارت آنها از دست رفته برای اینکه شریک جنسی جدیدشان به ایشان شک نکند یا تصور بدی نداشته باشد با گفتن اینکه پرده ما ارتجاعی است و دکتر به ما گفته در حین رابطه جنسی پاره نخواهد شد اقدام به برقراری رابطه جنسی می کنند و بعد از برقراری رابطه جنسی دیگر فرد نمی تواند مدعی سالم بودن یا نبودن پرده بکارت ایشان شود. در حالت عادی تعداد بسیار کمی از دختران دارای پرده بکارت از نوع ارتجاعی هستند که در حین رابطه جنسی پاره نمی شود. تشخیص اینکه پرده بکارت از نوع ارتجاعی هست یا نه بعد از برقراری رابطه جنسی و در حین معاینه مشخص می  شود. زیرا تا قبل از برقراری رابطه جنسی نمی توان تشخیص ارتجاعی بودن یا نبودن را با قطعیت داد بلکه بعد از برقراری رابطه جنسی و عدم خونریزی یا درد حین رابطه یا مشکلات دخول با معاینه می توان فهمید که پرده از نوع ارتجاعی هست یا نه لذا به حرف هر دختری که ادعا می کند پرده وی از نوع ارتجاعی است اعتماد نکنید و به این خیال که پرده وی پاره نمی شود با وی رابطه جنسی برقرار نکنید.


چندین مورد مشاوره داشته ام که دختری با این بهانه که پرده اش ارتجاعی است و پاره نمی شود با مردی رابطه جنسی برقرار کرده و بعد از آن مدعی شده پرده وی در حین رابطه با آن مرد پاره شده و از وی خواسته است هزینه ترمیم پرده بکارت او را بپردازد وگرنه از او به جرم ازاله بکارت شکایت خواهد کرد. من نمی خواهم بی اعتمادی را ترویج کنم ولی احتیاط در هر امری شرط عقل است. همچنین در برخی از موارد متاسفانه برخی از همکاران پزشک یا ماما که در کار غیر قانونی ترمیم پرده فعالیت می کنند با صدور گواهی های جعلی زمینه فریب افراد را فراهم می کنند لذا برای معاینه فقط به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کنید یا به پزشکان و ماماهای مجرب و شناخته شده.


البته بارها گفته ام که داشتن یا نداشتن پرده بکارت دلیل بر نجابت یا عدم نجابت یک دختر نیست. برخی از دختران علیرغم سلامت پرده بکارت از متانت و نجابت برخوردار نیستند و هستند دختران بسیاری که علیرغم نداشتن پرده بکارت در زندگی زناشویی بسیار صادقانه و با نجابت رفتار میکنند و به همسر خویش خیانت نمی کنند و علت از دست رفتن بکارت ایشان نیز سادگی و صداقتشان بوده که در پای مردان نامرد صرف کرده اند.


زندگی که اساس آن صداقت باشد بسیار مستحکم تر خواهد بود و زن و مرد لذت بیشتری از سکس با هم می برند.

+ نوشته شده در  ساعت 16:58  توسط ن  |